Bebeğinizi uyutmak için yardımcı uygulama bebek uyutma sesleri

baby sleep menü ekran görüntüsü

bebeğimiz ağlayınca her anne baba gibi bizde çok panik oluyoruz, uzmanlar bebektir ağlar, ağladıkça açılır deselerde :)) dayanamayız ağlamalarına. bebeği susturmak için binbir yola başvuruyoruz. yöntem çok da,  her yöntem her bebekte işe yaramıyor.  Bizimde bebeğimizi susturmak ve uyutmak için kullandığımız yöntemlerden biri saç kurutma makinasının sesini veya araç sesini bebeğimize dinleterek sakinleşmesini yada uyumasını sağlamak. tabiki evin içine arabayı sokmuyoruz yada saç kurutma makinasını bebeğin yanına koymuyoruz. elin oğulları düşünmüşler bunun için bebek uyutma sesleri adıyla birkaç uygulama yapmışlar. bunlardan biri bizimde en çok kullandığımız ücretsiz bir uygulama olan ”Baby Sleep Instant” neyse uzatmadan ekran görüntülerini paylaşıyorum. yazının sonunada indirme linkini ekleyeceğim.

bebek uyutma sesleri bilgi ekranı
bebek uyutma sesleri

Uygulama ingilizce şuan türkçe desteğide yok ancak görsel olarak herşey anlaşılır halde zaten tek yapacagınız sesi seçil play tusuna basmak olacak. türkçe olup olmaması pekde mühim değil buyüzden.

uygulamanın menü görüntüsü böyle

baby sleep menü ekran görüntüsü
baby sleep menü ekran görüntüsü

bildiğimiz pışpışlama sesi 🙂

pışpış
pışpış
araba sesi
araba sesi
elektrik süpürgesi sesi
elektrik süpürgesi sesi
vantilatör sesi
vantilatör sesi

yukarıda resimlerde gösterdiğim seslere ek olarak duş sesi, kalp sesi,anne karnı ortam sesi, çamaşır makinası sesi, deniz sesi, saç kurutma makinası sesi, tren sesi ve dere sesi mevcut. sesler oldukça güzel ve ses kaliteleri oldukça iyi  ek olarak sizinde kayıt yapıp ekleyeceğiniz recording bölümü mevcut. bebeğinizin sevdiği bir şarkıyı, kendi sesinizi, ninniyi yada istediğiniz herhangi bir seside buraya kaydedip ekleyebilirsiniz.

menüler sade ve anlaşılır; arayüzde görsel olarak ve kullanım açısından çok güzel. En önemlisi diğer bedava uygulamalar gibi araya zırt pırt reklam girmiyor. Bebek uyutma sesleri ni dinleyerek sizin bile uyumanız mümkün dikkatli olun :))

Düşüncem Aşşağı yukarı piyasadaki tüm android cihazlar bu uygulamayı rahatlıkla çalıştırır. uygulamayı adnroid için buradan indirebilirsiniz. yada google playden ”Baby Sleep Instant’ olarak aratıp yükleyebilirsiniz. iphoneler için bu uygulamayı bulamadım bulursam tekrardan yazıya ekleme yapacağım. son olarak unutmadan şunuda söyleyeyim eğer bu uygulamayı telefona yükleyip kullanacaksanız   bebeğe çok yaklaştırmayın malum telefonların zararları ve radyasyon yayma konusu hala tartışır halde.

kalın sağlıcakla…

(6) yorum yapılmış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.